Інтерфакс-Україна
20:05 10.07.2025

На Харківщині триває ліквідація 3 лісових пожеж, що охопили понад 100 га

1 хв читати
На Харківщині триває ліквідація 3 лісових пожеж, що охопили понад 100 га

Станом на 17:00 підрозділи ДСНС спільно працівниками лісгоспів та вогнеборцями місцевої пожежної охорони продовжують ліквідовувати 3 масштабні лісові пожежі в Ізюмському та Берестинському районах Харківської області.

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області, у Борівському лісництві неподалік с. Підлиман горить лісова підстилка на площі понад 62 га. До ліквідації пожежі залучено 79 рятувальників та 18 одиниць техніки ДСНС, а також 2 пожежні модулі, 3 одиниці техніки та 10 працівників лісгоспу. Крім того, на місці події працюють сапери ДСНС, задачею яких є перевірка території, проїзних шляхів та протипожежних розривів задля убезпечення шляхів пересування пожежної техніки.

У Петрівському лісництві неподалік с. Рудневе Ізюмського району горить хвойна підстилка на площі 30 га. До ліквідації пожежі залучено 44 рятувальники, 10 одиниць техніки ДСНС, а також 7 працівників та 2 одиниці техніки лісового господарства.

У Старовірівському лісництві неподалік с. Миколаївка Старовірівської громади горить ліс на площі 15 га та чагарники на площі 20 га. До ліквідації пожежі залучено 55 рятувальників та 11 одиниць техніки ДСНС, а також відділення Слобожанської місцевої пожежної охорони, 20 працівників та 6 одиниць техніки лісового господарства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина республіканців у Конгресі США різко критикують план Трампа щодо України - ЗМІ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА