Інтерфакс-Україна
15:22 07.01.2026

Зеленський: думаю, що я найближчим часом зустрінусь з Трампом

1 хв читати
Зеленський: думаю, що я найближчим часом зустрінусь з Трампом
Фото: Офіс Президента України / www.president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що найближчим часом зможе зустрітися з президентом США Дональдом Трампом і обговорити з ним питання гарантій безпеки.

"Чи є напрацювання у переговорах щодо гарантій безпеки довше, ніж на 15 років? Бо в грудні я підняв це питання, президент США взяв паузу в цьому питанні, сказав, будуть розглядати. Я думаю, що я найближчим часом зустрінусь з ним, думаю, у мене буде зустріч у Вашингтоні, а може, десь ще, подивимося, які плани у президента", - сказав Зеленський журналістам у середу.

"І я думаю, там я зможу отримати відповідь на це запитання", - зазначив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київщина готується до негоди: на дорогах понад 220 од. техніки, підготовлено 56 місць відстою транспорту, працюють пункти обігріву

ДТЕК: аварійні бригади переведено в посилений режим роботи у Києві та області через негоду

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через атаки 7 січня теж частково зупинив виробництво

Глава МВС: Працюємо в посиленому режимі, допомагаємо з підключенням критичної інфраструктури до резервного живлення на Дніпропетровщині

Кабмін звільнив Гоцинця з посади голови Держгеонадр

Школи Рівненщини 9 січня проводитимуть навчання дистанційно

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

Раді рекомендують ухвалити за основу законопроєкт про удосконалення укладення військових контрактів

В Києві під час пластичної операції пацієнтці пошкодили лицьовий нерв

РФ досі не може відновити свій військовий потенціал після спецоперації "Павутина" - джерело в спецслужбах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА