Інтерфакс-Україна
12:20 13.07.2025

Естонія провела перші бойові стрільби з HIMARS

1 хв читати
Естонія провела перші бойові стрільби з HIMARS

Естонські військові вперше провели бойові стрільби реактивних систем залпового вогню HIMARS, повідомив портал телерадіомовлення ERR.

"Після чотирьох місяців навчань естонські війська в п'ятницю провели перші в країні бойові стрільби ракетами HIMARS. За даними Сил оборони Естонії (EDF), кожна ракета вразила малорозмірну ціль на відстані до 15 кілометрів у морі", - йдеться в повідомленні.

У військовому відомстві Естонії назвали стрільби "історичною подією".

Як повідомлялося, у квітні до Естонії на авіабазу Емарі доставлено шість установок реактивних систем залпового вогню HIMARS.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Латвія заборонить нерегулярне автобусне сполучення з Білоруссю та Росією

В Данії можуть організувати демонстраційний хаб, де будуть представлені українські безпекові рішення - Шмигаль

Глава МВС: тільки за вересень нацгвардійці поповнили обмінний фонд 28 полоненими російськими військовими

Самп'єрто: звільнення українських співробітників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ залишається пріоритетом

Миколаїв вперше з 2022 року з централізованим постачанням прісної води - Кулеба

Укроборонпром у перший день роботи на DFNC3 підписав три угоди про співпрацю – Сметанін

Шмигаль закликав держави-партнери інвестувати в українське виробництво зброї

Метеорологи підвищили рівень небезпеки погодних умов на півдні Одещині до помаранчевого

Самп'єрто: порушення повітряного простору Європи - нагадування, що війна РФ не обмежується Україною

Українські безпілотники у вересні збільшили кількість уражень цілей противника на 10,8% - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА