Інтерфакс-Україна
10:24 30.07.2025

Мінспорту і "ПлейСіті" домовилися про співпрацю уі запобіганні маніпулюванню результатами спортивних змагань

1 хв читати
Мінспорту і "ПлейСіті" домовилися про співпрацю уі запобіганні маніпулюванню результатами спортивних змагань

Міністерство молоді та спорту України та державне агентство "ПлейСіті" уклали меморандум про співпрацю та обмін інформацією у сфері запобігання маніпулюванню результатами офіційних спортивних змагань, реклами азартних ігор, а також з протидії поширенню ігрової залежності (лудоманії).

Згідно з повідомленням Мінспорту, документ підписали міністр молоді та спорту Матвій Бідний та голова агентства "ПлейСіті" Геннадій Новіков.

Зазначається, що підписання меморандуму - важливий крок до консолідації зусиль державних інституцій у забезпеченні доброчесності спорту та захисту його від зовнішніх загроз.

Зокрема, у межах домовленостей сторони здійснюватимуть обмін інформацією про підозрілі ставки на офіційні спортивні змагання, координуватимуть дії з метою виявлення і припинення спроб маніпулювання результатами змагань, залучаючи до цього процесу національних і міжнародних партнерів.

"Окрема увага - протидії порушенням законодавства про рекламу азартних ігор та поширенню ігрової залежності (лудоманії). Також у фокусі співпраці — запобігання розміщенню ставок спортсменами, тренерами, суддями та іншими учасниками спортивного руху, яким це заборонено згідно з чинним законодавством та спортивними регламентами", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нідерланди планують центри для українських біженців у 2027 році – ЗМІ

Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Ірландії допомогу, санкції проти РФ

Ірландія підтримує використання заморожених активів РФ та пропозицію ЄК щодо репараційного кредиту - прем'єр

Зеленський: питання не у складності прийнятті рішень, а у тому, щоб нічого не було вирішено без України

Зеленський в середу може зустрітися з Віткоффом та Кушнером в "однієї з європейських країн" – ЗМІ

Ірландія відкрита для участі у підтримці миру та моніторингу в Україні – Мартін

Рютте: В НАТО немає консенсусу щодо України, але принципи Вашингтонського договору щодо членства незмінні

Україна може зустрітися з американською стороною на більш високому рівні - Зеленський

У плані зараз є 20 пунктів, деякі речі ще треба опрацювати – Зеленський

Зеленський: Україна була б рада прийняти у себе Віткоффа, однак я не певен, що делегація США готові приїхати цими днями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА