Інтерфакс-Україна
13:33 30.07.2025

ДБР викрило посадовця ДСНС, який намагався за $19 тис. переправити військовозобов'язаного в Румунію

2 хв читати
ДБР викрило посадовця ДСНС, який намагався за $19 тис. переправити військовозобов'язаного в Румунію

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) у співпраці з Нацполіцією та СБУ затримали начальника караулу однієї з пожежних частин Запорізької області та його спільника - колишнього лісника із Закарпаття, які намагались за $19 тис. незаконно переправити в Румунію військовозобов’язаного.

В телеграм-каналі в середу ДБР повідомляє, що посадовець ДСНС залучив до незаконної оборудки свого колишнього земляка, який, за попередніми даними, вже мав досвід у незаконному переправленні осіб.

"Рятувальник взяв на себе функцію "перевізника", бо мав службове посвідчення та можливість безперешкодно проїжджати блокпости по всій Україні. Своїх "клієнтів" він маскував під працівників ДСНС і таким чином перевозив їх до кордону", - йдеться в повідомленні.

За інформацією ДБР, одного з мешканців Запоріжжя ділок довіз на власному авто до Яремче, де їх зустрів "провідник" – колишній лісник.

"Чоловіки привезли "клієнта" в готель та надали детальні інструкції щодо незаконного переправлення через кордон, дотримання заходів конспірації, перебування на території іншої країни, спілкування з представниками іноземних правоохоронних органів, а також подальшої легалізації на території країн Європейського Союзу", - уточнюють у відомстві.

Житель Запоріжжя сплатив за послугу $19 тис., які спільники розділили між собою. Однак одразу після цього їх було затримано.

Фігурантам повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Досудове розслідування триває, встановлюється причетність до незаконного бізнесу інших осіб.

Процесуальне керівництво здійснює Запорізька обласна прокуратура.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США попередили союзників про можливі гірші умови, якщо Україна відмовиться від мирного плану

У Запоріжжі внаслідок російського обстрілу поранено п’ять людей

Європейські союзники України наполягають на зміні щонайменше чотирьох пунктів мирного плану Трампа

У Херсоні кількість жертв обстрілу зросла до чотирьох

Кошта анонсував спеціальну зустріч лідерів ЄС щодо України на полях саміту в Луанді у понеділок

Зеленський провів розмову зі Стармером і підтвердив, що радники України працюватимуть у неділю в Швейцарії

США та Україна зустрінуться в Женеві для обговорення мирного плану

Трамп заявив, що його план щодо України та Росії не є остаточним і має на меті досягнення миру

У Тернополі завершено пошуково-рятувальні роботи

ОВА: На Дніпропетровщині від обстрілів загинула жінка, п’ятеро людей поранено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА