Інтерфакс-Україна
16:07 08.08.2025

Через обстріли РФ на Донеччині знеструмлено шахту, 77 гірняків підняли на поверхню – ОВА

1 хв читати
Через обстріли РФ на Донеччині знеструмлено шахту, 77 гірняків підняли на поверхню – ОВА
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Внаслідок обстрілу окупаційної армії РФ у Донецькій області було знеструмлено об’єкти вугільної галузі, на той час там перебувало 77 шахтарів, повідомив начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у п'ятницю.

"У ніч з 7 на 8 серпня внаслідок чергового обстрілу російських військ на Донеччині було знеструмлено об’єкти вугільної галузі. У цей момент під землею перебували 77 шахтарів. Усіх гірників вдалося підняти на поверхню, ніхто не постраждав", - написав він у телеграм-каналі.

Філашкін подякував рятувальникам, енергетикам та шахтарям за професіоналізм і злагоджені дії.

ОСТАННЄ

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

77-річна жінка загинула внаслідок ворожої атаки в Кривому Розі - Вілкул

У Кривому Розі кількість постраждалих від ракетного удару зросла до 23 людей, з них 6 дітей - ДСНС

На Київщині через несприятливі погодні умови сповільнено рух низки поїздів - "Укрзалізниця"

ДТЕК: на Дніпропетровщині електропостачання відновили для майже 700 тисяч родин, 194 тисячі залишаються без світла після обстрілів

На Київщині працюють 433 одиниці спецтехніки, без світла залишаються понад 142 тис. споживачів — ОВА

Кількість постраждалих від ворожої атаки по Кривому Розі зросла до 17, понад 115 тис. абонентів без електроенергії

Сили оборони уразили логістичні об’єкти росіян на окупованих територіях – Генштаб ЗСУ

Посольство США в Україні рекомендує громадянам США бути готовими до "потенційно значного повітряного нападу" протягом "наступних кількох днів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА