Інтерфакс-Україна
15:54 18.08.2025

Лісовий: виважена політика укрупнення університетів буде продовжуватися

1 хв читати
Лісовий: виважена політика укрупнення університетів буде продовжуватися

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий заявляє, що виважена політика укрупнення університетів в Україні буде продовжуватися.

"Щодо укрупнення університетів. Це ж не було чиєюсь персональною позицією. До укрупнення університетів, до роботи з мережею, формування сильної і конкурентоспроможної університецької мережі спонукає саме життя, тому що це фактор збереження людського капіталу, це фактор, на які впливають демографічні і міграційні процеси, це фактор, який повинен забезпечити повернення молоді із-за кордону", - сказав Лісовий під час презентації Програми дій уряду в понеділок, коментуючи кадрові рішення у відомстві.

Міністр підкреслив, що однозначно "виважена політика укрупнення університетів буде продовжуватися", як і всі реформи у вищій освіті.

Як повідомлялося, в лютому голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак повідомив, що в Україні у 2025 році відбудеться щонайменше сім-вісім об'єднань університетів, а також розповів, що в 2024 році було проведено 9 об'єднань.

8 серпня Кабінет міністрів звільнив заступника міністра освіти і науки України Михайла Винницького, який займався питаннями вищої освіти, зокрема питаннями обʼєднання університетів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві внаслідок російського удару пошкоджено будівлю одного з посольств

Удар по Львову був завданий "Орєшніком" – мер

Кількість постраждалих унаслідок ракетної атаки РФ на Київ збільшено до 25 людей, пошкоджено 19 багатоповерхівок

Окупанти просунулися біля Гуляйполя та Приморського, загалом на 5,94 кв. км — DeepState

Газопостачання для 376 абонентів у Рудному на Львівщині тимчасово припинено через спрацювання системи безпеки

В ніч на 9 січня збито/подавлено 244 із 278 цілей противника, є влучання ракет та 16 ударних БпЛА на 19 локаціях, ворог завдав удару балістикою середньої дальності

Володимир Когут повідомив про відхід з посади т.в.о. начальника Полтавської ОВА

Сибіга після нічної атаки на Україну: Ми закликаємо наших партнерів вжити негайних заходів, щоб посилити тиск на Москву

ЖК "Комфорт Таун" знову постраждав від російського обстрілу Києва

Наступного тижня в Раді заплановано розгляд кадрових звільнень та призначень – Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА