Інтерфакс-Україна
10:14 21.08.2025

Зеленський повідомив про успішні випробування ракети "Фламінго" дальністю 3 тис. км

1 хв читати
Зеленський повідомив про успішні випробування ракети "Фламінго" дальністю 3 тис. км
Фото: Associated Press

Випробування ракети "Фламінго" українського виробництва пройшли успішно, поки вона найуспішніша, оскільки летить 3 тис. кілометрів, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Були успішні випробування цієї ракети. І поки що ракета найуспішніша, яка в нас є – вона летить 3 тисячі кілометрів, це важливо. Я вважаю, що ми не можемо багато про це говорити, до того часу, поки у нас немає можливості застосування сотні ракет", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами у середу.

За його словами, до грудня поточного року в України з’явиться більше ракет, а до кінця грудня або в січні-лютому повинне бути налагоджене їх масове виробництво.

Раніше у медіа з’явилася інформація про початок серійного виробництва та взагалі наявність в українському арсеналі крилатих ракет із дальністю 3000 км, яка має назву "Фламінго". Зазначалося, що "Фламінго" - це FP-5 від Milanion Group , яка за дальністю польоту та розміру бойової частини вдвічі потужніша за Tomahawk, а головне, вона призначена для масового виробництва.

Також зазначається, що бойова частина "Фламінго" вагою 1150 кілограмів та заявлена дальність польоту дозволяє знищувати практично будь-які цілі на глибині, яка раніше була повністю недоступною українським ударним засобам. Окрім заявлених характеристик, ракета захищена від впливу засобів російських систем радіоелектронної боротьби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Продажі електромобілів у США за 9 місяців перевищили 1 млн і оновили рекорд

Зеленський нагородив освітян на честь Дня працівників освіти

Французький журналіст-фотограф Лаллікан загинув внаслідок удару ворожого дрона під Дружківкою

Приліт БПЛА в зону бельгійської військової бази показує вразливість повітряного простору ЄС - представник ЄК

Вступ у НАТО підтримує 83% українців, але лише 53% вірять у здатність Альянсу захиститися у разі нападу РФ

Українці найкраще ставляться до Нідерландів та країн північної Європи, Польща на 14 місці, США на 16 – соцопитування

Майже три чверті українців вірять у перемогу України у війні з РФ, 59% - у військову

Трамп дав ХАМАС час до вечора неділі, щоб прийняти його мирний план щодо Гази

ССО завдали ударів по двох обʼєктах ППО у Воронезькій області РФ

Шатдаун у США не впливає на постачання зброї Україні - посол Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА