Інтерфакс-Україна
20:43 24.09.2025

Зеленський: З Криму Росія повернулася до старої імперської звички забирати те, що дорогоцінне для її сусідів

1 хв читати
Зеленський: З Криму Росія повернулася до старої імперської звички забирати те, що дорогоцінне для її сусідів

З Криму Росія повернулася до старої імперської звички забирати те, що дорогоцінне для її сусідів, необхідно діяти так, що вона знала, що їй цього не пробачать, заявив президент України Володимир Зеленський.

"З Криму Росія повернулася до своєї старої імперської звички забирати те, що дорогоцінне для її сусідів. Дорогі друзі, ми маємо пам'ятати, що таке Крим, ми маємо діяти так, щоб Росія знала, що ми пам'ятаємо, що ми не пробачимо, що ми боремося за міжнародне право і базові права людини і переможемо", - сказав Зеленський під п’ятого саміту міжнародної Кримської платформи в межах Генасамблеї ООН.

Він зазначив, що у заході беруть участь 60 учасників, і подякував усім, хто підтримує і виходить за межі санкцій у відповідь на війну Росії.

"Важливо швидко координувати санкції, наші кроки з партнерами та їхні кроки між собою. Ми вживаємо заходів, щоб не дозволити Росії перетворити Крим на одну велику військову базу. Ми мусимо це робити, щоб захистити життя наших людей", - наголосив президент.

За його словами, українські дальні БпЛА є точними, а тиск на логістику Росії дає результати.

"Російська військова машина стикається з серйозними, дуже серйозними труднощами", - зауважив глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Імпорт російської нафти Індією у грудні впаде до мінімуму за три роки – ЗМІ

Ворог втратив 117 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 147 бойових зіткнень - Генштаб

ОВА: Внаслідок атаки на Запоріжжя госпіталізовано вже 12 людей

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА