Інтерфакс-Україна
11:31 04.11.2025

Нацполіція в Одесі затримала зловмисника, який за гроші пропонував ухилянту працевлаштування до СБУ

1 хв читати
Нацполіція в Одесі затримала зловмисника, який за гроші пропонував ухилянту працевлаштування до СБУ

Національна поліція України затримала 44-річного уродженця Дніпропетровщини, а нині мешканця Одеси, який за $5 тис. 500 мав влаштувати чоловіка до СБУ на посаду "позаштатного агента", а на підставі уявних документів з відомства – оформити відстрочку від військової служби.

"Ділок за гроші обіцяв сприяти уникненню мобілізації до лав Збройних сил України, а натомість працевлаштувати чоловіка "позаштатним агентом" у СБУ", - йдеться в повідомленні Нацполіції на сайті у вівторок.

В Нацполіції зазначають, що, зі слів ділка, до оборудки він мав залучити хороших знайомих, які нібито мали б сприяти виконанню плану.

"Гроші вимагав якнайшвидше, а за відмову від "угоди" погрожував повідомити про "клієнта" до ТЦК", - уточнюють в поліції.

Поліцейські затримали зловмисника після отримання частини грошей. Речові докази вилучили.

Наразі слідчі одеської поліції повідомили ділку про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. За вчинене йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Київська окружна прокуратура міста Одеси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори України й РФ "йдуть нормально", вважає Трамп

Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП

Сили оборони відбили з початку доби майже 200 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА