Інтерфакс-Україна
23:12 25.08.2012

Богдана Ступку посмертно нагороджено премією ім. О.Довженка - указ

1 хв читати
Богдана Ступку посмертно нагороджено премією ім. О.Довженка - указ

Актора театру та кіно Богдана Ступку посмертно нагороджено Державною премією України ім. О.Довженка за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва.

Відповідний указ президент України Віктор Янукович підписав у п'ятницю.

Цим самим указом державну премію ім. О.Довженка на 2012 рік встановлено в розмірі 100 тис. грн.

Герой України, народний артист України, лауреат національної премії ім. Т.Шевченка, академік Національної академії мистецтв України Б.Ступка помер 22 липня 2012 року на 71-му році життя.

У 2011 році премію ім. О.Довженка було присуджено кінорежисерам і народним артистам України - заслуженому діячу мистецтв Григорію Кохану та лауреату Національної премії України імені Шевченка, академіку Національної академії мистецтв України Миколі Мащенку. Розмір премії також становив 100 тис. грн. У 2010 році премія не присуджувалася.

ОСТАННЄ

СБУ викрила й повернула з Європи неповнолітнього агента ворога, який допомагав організовувати теракти в Україні

Новим СЕО мережі "Фокстрот" став топменеджер Поліщук

Українські дрони атакували найбільшу нафтобазу в Криму

Сили оборони Півдня України: через ворожі атаки загинули двоє людей, 14 зазнали поранень

Пошукові роботи в селі Юречкова в Польщі завершено, поховань не виявлено - УІНП

ВАКС частково задовольнив апеляцію Мін’юсту та стягнув в дохід держави активи колишнього нардепа від Партії регіонів

"Чернігівобленерго" повідомляє про влучання в енергетичний об'єкт вночі

Ворог атакував 116 БпЛА, збито 83, зафіксовано влучання 30 ударних безпілотників

Держприкордонслужба: Причина розформування підрозділу Касьянова – це відсутність підтверджених уражень російських обʼєктів

Генштаб зафіксував впродовж доби 231 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА