Інтерфакс-Україна
14:15 01.10.2012

Українськi даiшники планують вiдловлювати п'яних водiїв на вiдстанi близько 300 метрiв

1 хв читати
Українськi даiшники планують вiдловлювати п'яних водiїв на вiдстанi близько 300 метрiв

Державтоiнспекцiя планує взяти на озброєння досвiд росiйських колег щодо виявлення п'яних водiїв на вiдстанi i для цього проведе експеримент iз використанням спецiального приладу.

"У наших колег iз Росiї є такий спецiальний технiчний прилад "Бутон". На вiдстанi близько 300 метрiв вiн сигналiзує спiвробiтнику ДАI про те, що в салонi автомобiля, який наближається, водiй або пасажир має ознаки алкогольного сп'янiння", - сказав у понедiлок на прес-конференцiї в Києвi в. о. начальника департаменту Державтоiнспекцiї МВС України Володимир Резнiков.

За його словами, протягом двох тижнiв вiн має намiр доповiсти про досвiд використання приладу мiнiстру внутрiшнiх справ України Вiталiю Захарченку, пiсля чого, найiмовiрнiше, буде ухвалено рiшення про експериментальне використання цього приладу в Українi. Якщо експеримент буде вдалим, то прилад сертифiкують в Українi, закуплять i передадуть на озброєння українським даiшникам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Потяг Київ–Бухарест попри масовану атаку вирушив у перший рейс

У реєстрі Оберіг 11 жовтня проводитимуться планові технічні роботи, в Резерв+ тимчасово будуть недоступні послуги – Міноборони

Ізюмська громада Харківської області знову зі світлом – МВА

АП ВАКС залишила в силі заочний вирок нардепу Одарченко за спробу підкупу керівництва Мінвідновлення

Україна збільшила кількість угод про міжнародні медичні партнерства до 95

У суботу в Україні невеликі дощі, у неділю вдень – без опадів

Депутати пропонують Раді запровадити держпідтримку в освіті в формі репетиторства та тьюторства, а також підготовчий рік у вишах

Енергетики заживили вже 270 тис. споживачів у Києві, скасували спецграфіки в кількох областях – глава Міненерго

Нобелівську премію миру присудили венесуельській політикині та громадській діячці Марії Коріні Мачадо

Суд припинив діяльність Духовного управління мусульман Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА