Інтерфакс-Україна
13:43 02.10.2012

Проголошення Україною позаблокового статусу виправдало себе - МЗС

1 хв читати
Проголошення Україною позаблокового статусу виправдало себе - МЗС

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що проголошення державою позаблокового статусу себе виправдало на зовнішньополітичному напрямі.

"Проголошення позаблокового статусу себе виправдало. Політика поділу на протиборчі військово-політичні блоки перестала впливати на наші відносини з Росією", - заявив глава МЗС Костянтин Грищенко на відкритті 11-ї наради керівників дипломатичних установ України за кордоном в Києві у вівторок.

Водночас, за словами К.Грищенка, Україна підтримує активну співпрацю з НАТО, незважаючи на позаблоковий статус.

Він зазначив, що Україна будує співпрацю з Росією на партнерських засадах. "Ми маємо зосередитися на практичному наповненні партнерства і, безумовно, вирішенні наявних проблемних питань", - наголосив міністр.

Глава МЗС також заявив, що окрему увагу Київ приділяє інтеграційним процесам на просторі СНД. "Ми уважно стежимо за трансформацією Митного союзу та Єдиного економічного простору в Євразійський економічний союз", - зазначив К.Грищенко.

Крім того, за його словами, українська сторона веде активну роботу над удосконаленням торговельного режиму з Росією та іншими учасниками Митного союзу.

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 940 осіб та 125 од. спецтехніки - Генштаб

Окупанти протягом минулої доби завдали 585 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

9 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА