Інтерфакс-Україна
18:14 05.10.2012

Азаров: Власних запасiв газу нам вистачить на довгi роки, треба лише забезпечити їх експлуатацiю

1 хв читати
Азаров: Власних запасiв газу нам вистачить на довгi роки, треба лише забезпечити їх експлуатацiю

Прем'єр-мiнiстр України Микола Азаров вважає реалiстичними поставленi ним термiни щодо виходу на самозабезпечення України газом власного видобутку протягом 15 рокiв.

"У нас є розмiренi запаси газу приблизно обсягом 2 трлн куб. м газу на шельфi. Є також запаси газу в сланцевих родовищах. Iз тих цифр, що я навiв, видно, що нам на довгi роки вистачить своїх власних запасiв газу. Важливо лише забезпечити їх експлуатацiю. А для цього потрiбнi великi витрати", - написав вiн на своїй сторiнцi у Facebook, спiлкуючись iз користувачами в п'ятницю.

"Свiтова практика свiдчить про те, що для того, щоб збiльшити на 1 млрд куб. м видобуток газу, необхiдно витратити приблизно $ 1 млрд. Ось чому я поставив реалiстичний термiн виходу на повне самозабезпечення України своїм власним газом", - додав вiн.

Як повiдомлялося, пiд час IХ Ялтинської щорiчної зустрiчi "Україна i свiт: долаючи завтрашнi виклики разом", органiзованої Ялтинською європейською стратегiєю (YES) в партнерствi з Фондом Вiктора Пiнчука, 17 вересня М.Азаров заявив: "Протягом 15 рокiв Україна повнiстю забезпечить себе своїми власними запасами газу". Крiм того, прем'єр зазначив, що наступного року Україна скоротить споживання газу вдвiчi.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Донецька ОВА: 2 загиблих, 14 поранених – попередні наслідки удару по Добропіллю

Рада встановила обов'язкову військову підготовку для студентів-медиків та -фармацевтів

Жеваго заперечує свою, а також оточення і родичів причетність до співпраці з країною-агресором

Зеленський: США зацікавлені в українських дронах

Уряд прийняв новий Порядок маркування алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин для електронних сигарет

Прихильників здорового харчування в Україні 55%, але вони не практикують його щоденно - дослідження

"Укренерго" відновило публічні обговорення стратегії компанії на десятирічну перспективу

Рада у першому читанні підтримала збільшення у держбюджеті фінансування на закупівлю ліків на 3,1 млрд грн

Рада ухвалила закон про військову службу за контрактом осіб старше 60 років

Юрчишин вважає законопроект №12320 наступом на свободу слова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА