Інтерфакс-Україна
20:10 22.10.2012

Олімпійське селище в Карпатах має побудувати бізнес - Колесніков

1 хв читати
Олімпійське селище в Карпатах має побудувати бізнес - Колесніков

Олімпійське селище в Карпатах має будувати бізнес, а робота держави - прокласти дороги, вважає віце-прем'єр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"Ми хотіли б, аби більше бізнес брав участь у якому плані - всі готелі, олімпійське селище має побудувати бізнес, і це безумовно. Тобто роль держави в Карпатській Олімпіаді - це дороги автомобільні, залізниці в гірський район, але це буде назавжди. Це буде курорт зі світовою славою. Це зовсім інші гроші порівняно з Австрією з Швейцарією, і сім'я з середнім достатком може дозволити собі зимовий відпочинок. Але найголовніше - там 100 тисяч людей отримають роботу в туристичному бізнесі. Це того варте", - заявив Б.Колесніков у понеділок в ефірі телеканалу "Донбас".

Зимова Олімпіада відбудеться у 2022 році, а розгляд заявок від країн, які хочуть провести цей захід, відбудеться у 2014 році. Щоб здобути право проведення зимової Олімпіади, Україна через два роки повинна мати максимальний набір аргументів для цього.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокурор САП заявив про вплив Міндіча не лише на Галущенка, але і на Умєрова – ЦПК

Критична інфраструктура в Україні працює на межі своїх можливостей – заява МКЧХ

Кличко на безпековому форумі в Берліні обговорив посилення військової підтримки України

УЧХ отримав сертифікат відповідності стандарту "Система управління протидією корупції"

Умєров прибув у Стамбул, працюватиме для розблокування процесів обмінів полоненими

ЦПД: Кремль використовує торговельно-гуманітарні контакти як прикриття для вербування громадян країн Глобального Півдня на війну проти України

Ексзаступнику міністра соцполітики вручили підозру через нереалізовану пограму "E-Social" - СБУ

Працівники ДСНС з початку листопада евакуювали 17 жителів Дружківки, в тому числі 5 дітей

Людина загинула через атаку російського БпЛА на Запоріжжі – ЗМІ

Фігурант справи "Мідас" Пушкар перебуває у Варшаві у відрядженні – джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА