Інтерфакс-Україна
15:59 07.11.2012

До Києва з гастролями приїхав московський театр "Студія Театрального мистецтва"

1 хв читати

У Київ на гастролі з виставами "Гравці" за мотивами однойменної п'єси Миколи Гоголя і "Marienbad" за мотивами роману Шолом-Алейхема приїхав московський театр "Студія Театрального мистецтва" ("СТІ").

Режисер, художній керівник театру "СТІ" Сергій Женовач на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу зазначив, що очолюваний ним театр вперше приїхав на гастролі до Києва, і покаже дві вистави. На сцені Театру російської драми ім. Лесі Українки 8 і 9 листопада публіці буде представлений спектакль "Гравці", а 10 і 11 листопада актори представлять "Marienbad".

С.Женовач розповів, що спектакль "Гравці" був поставлений, тому що "наші дівчатка (актриси театру, - ІФ) стають мамами, і потрібно було зробити чоловічий спектакль, який би нас виручив". "У вистави "Гравці" хороша доля, він був у нас і в Талліні, і у Вільнюсі, і в Мінську, і в Петербурзі ми його грали", - наголосив він.

Художній керівник зазначив, що в трупі "СТІ" наразі грають 20 осіб, хоча працюють 18 артистів, оскільки дві актриси в декретній відпустці.

С.Женовач зазначив, що не буде багато розповідати про самі вистави, оскільки глядач зможе оцінити задумку і бачення творів самими акторами на сцені у найближчі дні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Матернова вітає призначення нового члена ВККС: Україна продовжує судову реформу

Законопроєкти щодо Defence City схвалені фінкомітетом ВР до 2-го читання

На покровський напрямок виділені додаткові сили для знищення диверсійних груп противника – речник Генштабу ЗСУ

Заступник мера Києва Прокопів звільнений з-під домашнього арешту

Україна та Мексика підписали меморандум щодо наукової співпраці в Антарктиці – НАНЦ

Суд зобов’язав підрядника повернути майже 900 тис. грн за невиконані умови договору з будівництва фортифікаційних споруд на Харківщині

Комітет з питань фінансів рекомендує Раді відкликати Дубінського з посади заступника голови фінкомітету - нардеп

Офіс генпрокурора зареєстрував 5 проваджень щодо можливого побиття детективів НАБУ, об'єднану справу розслідує ДБР

Буданов проінспектував позиції на Зміїному та газовидобувних платформах у Чорному морі

Прокуратура Хмельниччини повернула у власність громади частину пам’ятки національного значення – Єврейський некрополь

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА