Інтерфакс-Україна
18:41 08.11.2012

У Криму з'явився Чорноморський центр підводних досліджень

1 хв читати

У Криму створено Республіканську установу "Чорноморський центр підводних досліджень", яка сприятиме збереженню та вивченню об'єктів культурної спадщини, що розміщуються на дні Чорного моря поблизу узбережжя Кримського півострова.

Як повідомляє в четвер ГУ інформаційної політики Ради Міністрів автономії з посиланням на голову Республіканського комітету Криму з охорони культурної спадщини Ларису Опанасюк, нова установа вже пройшла необхідну реєстрацію і розпочала свою роботу.

За її словами, особливу увагу в роботі центру приділятимуть музеєфікації підводних знахідок.

"Робота створеного центру полягає не лише у вивченні, захисті та збереженні культурно-історичних пам'яток Чорного моря, а й у тому, щоб їх змогли побачити туристи, що приїжджають до Криму", - наголосила голова рескомітету.

Як повідомлялося, 26 вересня кримський парламент дав згоду Раді Міністрів автономії на створення Кримської республіканської установи "Чорноморський центр підводних досліджень".

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначено, що Чорноморський центр підводних досліджень створюється з метою ефективного вивчення та використання об'єктів археологічної культурної спадщини в Автономній Республіці Крим, розвитку туризму, охорони об'єктів археологічної культурної спадщини України.

Для реалізації проекту не потрібно додаткових коштів бюджету Криму на 2012 рік. При цьому фінансування роботи установи в 2013-му і в наступні роки становитиме орієнтовно 400 тис. грн на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА