Інтерфакс-Україна
17:06 20.11.2012

Лікарі зафіксували близько 20 випадків захворювання на дизентерією в Одеській області, ситуація контрольована

1 хв читати

Лікарі зафіксували близько 20 випадків захворюваності на дизентерією в Любашівському районі Одеської області від початку листопада, при цьому, як повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" завідувач епідеміологічного відділу Одеської обласної санепідемслужби Людмила Красницька, не йдеться лише про дітей.

"Нині в усій Україні, зокрема й в Одеській області, відбувається сезонне зростання захворюваності. Ми фіксували випадки захворюваності на дизентерію Зонне в Одесі, Іллічівську, в тій самій Любашівці. Але ці випадки одиничні", - зазначила вона.

"Йдеться про так звані сімейні вогнища, коли захворювали люди різного віку: і бабусі, і діти, і люди середнього віку, передаючи інфекцію від одного члена сім'ї іншому. Насамперед, якщо говорити про Любашівку, то це були хворі, які проживають у неналежних житлових умовах", - пояснила головний епідеміолог області.

Л.Красницька також наголосила, що ситуація в Любашівському районі контрольована і не виходить за рамки епідемічної ситуації в Одеській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова ДПСУ на зустрічі з військовими підрозділу Касьянова спростував спекуляції про штурмовиків на добропільському напрямку

За цю війну обовʼязково має бути відповідальність для всіх, хто розпочав її – Зеленський

Зеленський нагородив прем’єр-міністра Нідерландів Схоофа орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

Українська Fire Point зможе розпочати виробництво в Данії вже найближчими місяцями - міністр оборони

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Донеччини, є знеструмлення – ОВА

Україна та Нідерланди планують завершити і підписати меморандум щодо спільного виробництва дронів – комюніке

Словаччина прагне посилити співпрацю з Україною у сфері ОПК - міністр оборони

Міністр оборони Словаччини: Україна потребує безпекових гарантій, і підтримка її вступу до ЄС є однією з них

Словаччина надасть Україні 14-й пакет підтримки - міністр оборони

Сибіга: буде справедливо, якщо Україна з часом потрапить в топ світових експортерів зброї, потенціал є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА