Інтерфакс-Україна
12:31 07.12.2012

НБУ вводить в обiг пам'ятну монету "Рiк Змiї"

1 хв читати

Нацiональний банк України (НБУ), продовжуючи серiю "Схiдний календар", з 10 грудня вводить в обiг пам'ятну монету "Рiк Змiї" номiналом 5 грн.

Як повiдомив НБУ в листi банкам, монета присвячена однiй iз тварин схiдного календаря, який ґрунтується на дванадцятирiчному циклi Юпiтера.

Монету виготовлено зi срiбла 925-ї проби: маса в чистотi - 15,55 г, дiаметр - 33,0 мм, тираж - 25 тис. шт.

Як повiдомлялося, за перiод 1995-2011 рр. НБУ ввiв в обiг 418 найменувань пам'ятних монет. У 2012 роцi заплановано випуск 28 видiв таких монет.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА