Інтерфакс-Україна
13:50 19.12.2012

Українці відпочиватимуть на початку травня 10 днів - розпорядження уряду

1 хв читати

Кабінет Міністрів України рекомендує роботодавцям перенести робочі дні під час травневих свят.

"Сьогодні на засіданні ухвалено розпорядження про перенесення робочих днів у 2013 році", - повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" заступник міністра соціальної політики України Лідія Дроздова.

Уряд, зокрема, рекомендує підприємствам і організаціям перенести робочі дні з п'ятниці 3 травня на суботу 18 травня, з п'ятниці 10 травня на суботу 1 червня.

Таким чином, на травневі свята українці відпочиватимуть з 1 до 6 травня, оскільки свято Пасхи в 2013 році випадає на 5 травня, і з 9 до 12 травня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найбільш складно з теплом в Солом’янському, Печерському, Голосіївському районах та на Теремках, оцінюється час на відновлення – директор ЦДЕ

Велика Британія почне постачати Україні у лютому вдосконалені дрони та перехоплювачі – міністр оборони

Україна розраховує на продовження співпраці з Великою Британією – Зеленський

СБУ повідомила про заочну підозру полковнику РФ, який наказував бити "Кинджалами" по енергетиці України

Мелоні вважає, що настав час для переговорів між Європою та Росією

Росія знову ескалює конфлікт, в той час як Україна, США та Європа виступають за мир – Мерц

США проводять затримання танкера Olina в Карибському морі – ЗМІ

Столичну владу закликали забезпечити розміщення вразливих категорій громадян у соціальних об'єктах з теплом

Наступне засідання "Рамштайну" відбудеться у лютому - Шмигаль

Франція переносить дату саміту G7 через день народження Трампа – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА