Інтерфакс-Україна
11:18 02.01.2013

Велику українську енциклопедію розроблятимуть і видаватимуть у 2013-2020 рр. - указ

1 хв читати
Велику українську енциклопедію розроблятимуть і видаватимуть у 2013-2020 рр. - указ

Президент України Віктор Янукович підтримав пропозицію Національної академії наук (НАН) щодо підготовки та видання протягом 2013-2020 рр. Великої української енциклопедії.

Відповідний указ від 2 січня оприлюднено на сайті глави держави.

В.Янукович запропонував НАН України утворити головну редакційну колегію Великої української енциклопедії для здійснення наукового і методичного керівництва процесом підготовки та видання цієї енциклопедії.

Кабінету Міністрів доручено розробити за участю НАН України та затвердити у двомісячний термін план заходів із підготовки та видання протягом 2013-2020 рр. Великої української енциклопедії.

Крім того, уряд має опрацювати в установленому порядку питання щодо розміщення держпідприємства "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М.Бажана" у будинку на вул. Б.Хмельницького, 51-а у Києві.

Кабміну також доручено опрацювати питання створення державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво імені М.Бажана" шляхом реорганізації держпідприємства "Всеукраїнське державне спеціалізоване видавництво "Українська енциклопедія" імені М.Бажана" та головної редакції Зводу пам'яток історії та культури України при видавництві "Українська енциклопедія" імені М.Бажана.

Президент також пропонує органам місцевого самоврядування, національним галузевим академіям наук і вищим навчальним закладам сприяти створенню Великої української енциклопедії.

ОСТАННЄ

ГУР володіє програмою засідання російсько-індійської комісії з військової співпраці, яка пройде 15-17 вересня

Кіберкорпус ГУР атакував одного з найбільших постачальників інтернет-послуг для силових відомств РФ

Мерц в середу проведе переговори з Трампом та Зеленським

Заступниця голови фракції "Голос": Перемовини Трампа і Путіна без участі України — загроза для світу

Двосторонній формат перемовин Росія-США не вирішить питання війни і миру – Подоляк

Військові РФ пошкодили Зовнішній кризовий центр Запорізької АЕС – Міненерго

Зараз є шанс на мир, але він повинен бути чесним і стійким, а безпека – гарантованою, заявив Зеленський

Текст угоди між Вірменією та Азербайджаном опублікований, в ЦПД назвали її приниженням Москви

Переговори про вступ України та Молдови до ЄС мають рухатися спільно - Свириденко

Зеленський доручив збільшити фінансування для бойових підрозділів: 7 млн грн бригаді з розрахунку на кожен батальйон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА