10:11 08.01.2013

На Чернігівщині три людини потрапили до реанімації через вибух котла в сауні

1 хв читати

В м. Мені (Чернігівська обл.) двоє хлопців і дівчина дістали опіків III ступеня внаслідок вибуху обігрівального котла в сауні.

НП сталася 8 січня вночі в приміщенні сауни в кафе "МонАні" через розгерметизацію обігрівального котла, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Опіків 70-80% тіла окропом і парою дістали двоє молодих людей і дівчина. Постраждалі перебувають у реанімації Менської районної лікарні у важкому стані.

У момент вибуху в сауні перебували десятеро людей, але постраждали тільки юнаки та дівчина, які в момент вибуху перебували в парильні.

За попередньою версією, котел вибухнув через порушення правил експлуатації обладнання, що призвело до надмірного тиску в котлі.

За фактом події правоохоронці здійснюють перевірку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

США окремо зустрінуться в Саудівській Аравії з делегаціями України та РФ – ЗМІ

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА