Інтерфакс-Україна
15:48 23.01.2013

Апеляційний суд продовжить розгляд скарги на вирок батькові та синові Павличенкам наприкінці січня

1 хв читати

Апеляційний суд Києва продовжить розгляд скарги на вирок Голосіївського районного суду столиці Дмитру та Сергію Павличенкам, засудженим за вбивство судді Сергія Зубкова, 31 січня о 10.30.

Відповідне рішення щодо завершення допиту Д.Павличенків на засіданні в середу оголосив головуючий у судовій колегії Олександр Дзюба, не пояснивши при цьому, з чим пов'язане таке рішення.

Раніше на допиті Д.Павличенко відмовився відповідати на запитання представників держобвинувачення.

"Я на всі запитання прокуратури вже неодноразово відповідав, тому не бачу сенсу і далі відповідати. На всі запитання прокуратури я відповідатиму лише:" Свободу Павличенкові, фальсифікатора - за ґрати", - сказав він, зазначивши, що на запитання суду готовий давати відповіді .

У своїх довільних поясненнях на підтримку апеляційної скарги Д.Павличенко знову наголосив, що ні він, ні його син Сергій не причетні до злочинів, в яких їх обвинувачують.

ОСТАННЄ

Росія готується посилити примусове вивезення та депортацію українських дітей - ISW

Трамп вважає, що під час другого терміну повноважень він керує не лише США, а й усім світом – ЗМІ

Одна людина поранена внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА в Деснянському районі Києва – Кличко

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА