Найближчими днями очікуються дощі, снігопади, ожеледиця

Найближчої доби погоду визначатиме поле зниженого тиску та вологе, прохолодне повітря, що переміщається із заходу, повідомляє Укргідрометцентр.
У західних, північних областях помірний, на решті території місцями невеликий сніг і мокрий сніг, у Криму з дощем.
У південній частині місцями туман.
На дорогах північної половини країни ожеледиця.
Вітер південно-східний, 5-10 м/с.
Температура вночі 2-7° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла; у Карпатах вночі 5-10° морозу, вдень 1-6° морозу; у Криму та на півдні Одеської області вночі близько 0°, вдень 3-8° тепла.
У Києві - сніг та мокрий сніг. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.
Температура вночі 2-4° морозу, вдень близько 0°.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 21 лютого найвища температура була +8,4 у 1977 р., найнижча -22,1 у 1929 р.
У п'ятницю, 22 лютого, в Україні, окрім східної частини, Криму та Приазов'я, невеликий сніг, мокрий сніг, удень на півдні та Закарпатті з дощем; у західних, а вночі і в північних областях помірний сніг.
На дорогах України, окрім південної частини, ожеледиця.
Вітер східний, південно-східний, 5-10 м/с, у південній частині місцями пориви 15-20 м/с.
Температура вночі 2-7° морозу, на сході, північному сході та заході до 10° морозу, на крайньому півдні 0-3° тепла; вдень від 2° морозу до 3° тепла, в південній частині та на Закарпатті 3-8° тепла.
У Києві - вночі помірний, удень невеликий сніг і мокрий сніг.
Вітер південно-східний, 5-10 м/с.
Температура вночі 3-5° морозу, вдень 0-2° тепла.