Інтерфакс-Україна
13:23 25.02.2013

Погода в Україні сюрпризів поки що не піднесе

1 хв читати
Погода в Україні сюрпризів поки що не піднесе

Найближчої доби погоду південно-західної частини України визначатимуть атмосферні фронти, решти території - поле високого тиску, повідомляє Укргідрометцентр.

Очікується погода без опадів, лише в західних та Одеській областях місцями невеликий дощ, уночі з мокрим снігом. На дорогах північної частини країни ожеледиця. Вітер східний, 5-10 м/с, у південній частині та в Карпатському регіоні окремі пориви 15-20 м/с.

Температура вночі в західній і південній частині близько 0°, на решті території -2-7°, у східних, Чернігівській та Сумській областях -8-13°; вдень в Україні 0-5° тепла, в Криму і на Закарпатті +6-11°.

У Києві - без опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі -4-6°, удень +1-3°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 26 лютого найвища температура була +17,3 у 1990 р., найнижча -19,5 у 1898 р.

27 лютого - без опадів, лише вдень на півдні Одеської області та Криму невеликий дощ. На дорогах північної частини місцями ожеледиця. Вітер північно-східний, 5-10 м/с, на півдні окремі пориви 15-20 м/с.

Температура вночі -5-10°, у східних і північних областях -11-15°, удень від -1° до +4°; у південних областях та Прикарпатті вночі -2-8°, удень +4-9°; у Криму та на Закарпатті вночі близько 0°, вдень +8-13°.

У Києві - без опадів. Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі -6-8°, удень +1-3°.

ОСТАННЄ

Переважна більшість українців хоче миру, але не шляхом виходу з Донбасу – Зеленський

Інформація про повний контроль ворога над Родинським не відповідає дійсності - УВ "Схід"

Припинено повноваження двох незалежних членів наглядової ради "Оператора ринку"

Кабмін передає державну нерухомість та арештовані обʼєкти в управлінні АРМА для розселення ВПО - Свириденко

DeepState: Сили оборони утримують позиції в більшій частині Гуляйполя, але подальша оборона міста стає вкрай складною через рельєф місцевості

Приїзд Трампа до Києва був би важливим сигналом для України й самого президента США - Мережко

Умєров за результатами роботи в США: Гарантії безпеки залишаються ключовою умовою для стійкого результату

Туск: Заява про участь США в гарантіях безпеки є успіхом, але до завершення переговорів ще далеко

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

PlayCity планує переглянути підхід до штрафів за порушення реклами на гральному ринку – керівник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА