Інтерфакс-Україна
14:27 25.05.2009

Ющенко 1 червня відвідає Ватикан і зустрінеться з Бенедиктом XVI

1 хв читати

Президент України Віктор Ющенко в перший день літа відвідає з візитом Ватикан, повідомила прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.

"У понеділок, 1 червня, президент України здійснить одноденний офіційний візит до Ватикану", - сказала І.Ванникова на брифінгу в понеділок у Києві.

За її словами, цього дня відбудеться аудієнція президента України з Папою Римським Бенедиктом XVI, а також зустріч із держсекретарем Ватикану Тарчізіо Бертоне.

В.Ющенко також має намір зустрітися зі студентами та семінаристами української Папської колегії в Римі й відвідати могилу Папи Римського Івана Павла II.

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили по Слобідському району Харкова, наслідки уточнюються

Харків під атакою ворожих БпЛА — мер

Келлог: Відсутність російського меморандуму ставить під загрозу переговори щодо припинення вогню в Україні

На Покровському напрямку було знешкоджено 341 окупанта - Генштаб

Федеральний апеляційний суд США тимчасово розблокував мита Трампа – ЗМІ

В ОП обговорили механізми фінансування сталого розвитку України за участі уряду, банків та міжнародних партнерів

У Херсоні внаслідок ворожого обстрілу загинув 27-річний чоловік – ОВА

США на Радбез ООН: Якщо РФ вирішить продовжувати війну, нам доведеться розглянути можливість відмови від наших переговорних зусиль, Путін має прийняти угоду

США на Радбез ООН засудили масовані атаки РФ по Україні та заявили, що додаткові санкції все ще на столі

У Закарпатській області стався напад на прикордонників, відкрито кримінальне провадження – Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА