Інтерфакс-Україна
18:30 27.03.2013

Днiстровський каскад ГЕС готовий до пропуску весняного паводку - "Укргiдроенерго"

1 хв читати

Гiдротехнiчнi споруди Днiстровського каскаду готовi до пропуску весняного паводку.

Як повiдомила прес-служба ПАТ "Укргiдроенерго" в середу, на Днiстровськiй ГАЕС 26 березня вiдбулося засiдання комiсiї з пiдготовки пропуску весняної повенi, пiд час якого обговорювався акт оцiнки готовностi гiдротехнiчних споруд, обладнання, виробничих i технiчних примiщень фiлiї "Дирекцiя з будiвництва Днiстровської ГАЕС" до роботи в умовах паводкового режиму.

На станцiях Днiстровського каскаду ГЕС "Укргiдроенерго" створено аварiйно-ремонтнi бригади, проведено iнструктаж з оперативним i ремонтним персоналом, розроблено схему зв'язку з паводковими комiсiями.

У прес-службi зазначили, що разом з будiвельниками фахiвцi обстежили водопропускнi пристрої та канали рiчок Сокирянка та Коболча. Перевiрено утримання в справному станi системи вiдведення поверхневих i ґрунтових вод з усiєї територiї об'єкта, вiд будiвель i споруд, прийнято та здiйснено низку iнших заходiв, спрямованих на успiшний пропуск весняної повенi.

"За результатами засiдання прийнято висновок про готовнiсть усiх гiдротехнiчних споруд до пропуску весняного паводку", - резюмують у компанiї.

"Укргiдроенерго" експлуатує всi великi гiдроелектростанцiї, розташованi на українських дiлянках Днiпра та Днiстра. Сумарна встановлена електрична потужнiсть гiдроелектростанцiй генкомпанiї становить 5007,6 МВт (фактична - 5036 МВт). 100% акцiй компанiї володiє держава в особi Мiнiстерства енергетики та вугiльної промисловостi.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль з прем'єром Нідерландів відвідали виробництво БпЛА

Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ

Свириденко і Схооф обговорили захист і відбудову української енергетичної інфраструктури

Кабмін ухвалив збільшення видатків Міноборони на 311 млрд грн – Шмигаль

Кабмін пропонує збільшити на 324,7 млрд грн витрати на оборону в держбюджеті-2025, джерело фінансування - ERA - Свириденко

Голова ДПСУ на зустрічі з військовими підрозділу Касьянова спростував спекуляції про штурмовиків на добропільському напрямку

За цю війну обовʼязково має бути відповідальність для всіх, хто розпочав її – Зеленський

Зеленський нагородив прем’єр-міністра Нідерландів Схоофа орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

Українська Fire Point зможе розпочати виробництво в Данії вже найближчими місяцями - міністр оборони

Окупанти вдарили по енергетичній інфраструктурі Донеччини, є знеструмлення – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА