Інтерфакс-Україна
12:11 28.03.2013

Забезпеченість Києва технікою в рази менша порівняно з Москвою - Попов

1 хв читати
Забезпеченість Києва технікою в рази менша порівняно з Москвою - Попов

Київ значно гірше від Москви забезпечений технікою, яка дозволяє реагувати на надзвичайні ситуації на дорогах, заявив голова КМДА Олександр Попов.

"На одну душу населення, порівняно з Москвою, забезпеченість технічними засобами нашого "Київавтодору" в 7-10 разів менша", - заявив О.Попов на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, в Києві територія якого становить 82 тис га, у наявності лише 140 одиниць техніки, з яких дві третини можуть займатися розчищенням доріг від снігу.

"Тому наше завдання зараз, і це активно обговорюється з урядом, щоб отримати ресурс на придбання величезної кількості техніки, щоб замінити стару, і таким чином, ми будемо готові до будь-якої ситуації, яка виникає як взимку, так і влітку".

Водночас О.Попов констатував, що все ж в Києві наразі дороги розчищено.

Як повідомлялося, в Києві за два дні 22-23 березня випало близько 60 мм опадів і сніговий покрив становив близько 60 см. Це призвело до того, що транспортна система міста була практично повністю паралізована.

Для розчищення доріг, окрім комунальної техніки, залучалися технічні засоби від підприємств і організацій міста, а також військова техніка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: викрито начмеда бойової бригади ЗСУ, який коригував повітряні атаки ворога

Майже 32 тис. споживачів на Одещині із понад 600 тис. знеструмлених залишаються без світла через удари РФ на вихідні – глава Міненерго

Окупанти 17 разів обстріляли міста і села Донецької області, у Дружківці є загиблий – обладміністрація

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

Фон дер Ляєн: на саміті нам доведеться вирішити, яким шляхом піти у питанні фінпідтримки України на 2026-2027рр

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА