Інтерфакс-Україна
13:54 05.04.2013

Голова ДСНС заспокоїв, що ситуацiя з паводками в Українi контрольована

1 хв читати
Голова ДСНС заспокоїв, що ситуацiя з паводками в Українi контрольована

Ситуацiя з проходженням паводкiв в Українi контрольована, заявляє голова Державної служби України з надзвичайних ситуацiй Михайло Болотських.

"Ситуацiя з пропуском паводкiв в Українi контрольована", - сказав вiн пiд час виїзної наради в Житомирськiй областi в п'ятницю.

Голова ДСНС зазначив, що на окремих дiлянках пiдтоплення в населених пунктах у Чернiгiвськiй, Одеськiй, Iвано-Франкiвськiй, Львiвськiй та Закарпатськiй областях вживають термiнових заходiв щодо лiквiдацiї на мiсцевому рiвнi.

"У цiлому в населених пунктах вже вiдкачали понад 100 тис. кубометрiв води. Цю роботу рятувальнi служби здiйснюють у цiлодобовому режимi", - додав М.Болотських.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховний Суд підтвердив відсутність належної ліцензії для діяльності УТБ "Контрактовий дім УМВБ"

П'ятьох ділків затримано у різних регіонах України за спробу продати "трофейну" зброю - СБУ

Сирський привітав фахівців цивільно-військового співробітництва з професійним святом

Профільний комітет ВР підтримав до 2-го читання законопроєкт щодо імплементації правила Болар

Кабмін схвалив Концепцію цифрової гігієни дітей дошкільного віку на 2025-2028рр

Україна розпочала створення національної ДНК-бази родичів зниклих дітей - МВС

Шестеро загиблих та шестеро поранених, зокрема двоє дітей, у Донецькій області через ворожі обстріли - ОВА

До використання у ЗСУ допустили наземний роботизований комплекс "Віслюк" українського виробництва

Uklon заявив про підтримку законопроєкту про автоматичний обмін інформацією про доходи з цифрових платформ

На Донеччині викрито комбата на організації схеми оформлення фіктивних "бойових" виплат – ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА