Інтерфакс-Україна
16:19 09.04.2013

Чотири роки в'язниці отримав 17-річний львівський телефонний терорист

1 хв читати
Чотири роки в'язниці отримав 17-річний львівський телефонний терорист

Районний суд Львова засудив 17-річного юнака, який із хуліганських мотивів чотири рази повідомляв про мінування об'єктів торгівлі та Львівського залізничного вокзалу, до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в один рік.

Як повідомляє прес-служба Служби безпеки України у вівторок, у вересні 2012 року протягом двох днів правоохоронці чотири рази виїжджали за зазначеними анонімом адресами різних торговельних центрів і залізничного вокзалу та шукали там вибухові пристрої.

Один за одним до міліції надходили дзвінки від невідомої особи, яка заявляла про мінування зазначених об'єктів.

Співробітники УСБУ у Львівській області спільно з працівниками міліції затримали правопорушника під час спроби вп'яте повідомити про мінування аеропорту "Львів".

Свою витівку студент одного із львівських ліцеїв пояснив бажанням звернути на себе увагу батьків. Йому також було цікаво подивитися, як це виглядає, коли правоохоронці виїжджають на місце події або на затримання.

Стосовно "мінера" правоохоронці порушили кримінальну справу за ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА