Інтерфакс-Україна
17:24 09.04.2013

Житомирська облрада скасувала дозвіл на розробку титанових родовищ під тиском мітингувальників

2 хв читати

Житомирська облрада під впливом мітингу біля будівлі органу скасувала на засіданні у вівторок дозвіл на розроблення титанових родовищ, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі облради.

"Скасували рішення. Можна сказати, що мітинг біля будівлі облради вплинув на це рішення. Взагалі це рішення планувалося скасувати, але пізніше, на позачерговій сесії в травні. Його мали додатково розглянути, тому що там є свої плюси та мінуси. Мали послухати думку громади, виїхати до цих територіальних громад, де виникло обурення", - розповіли агентству в прес-службі облради.

Співрозмовник агентства зазначила, що пікетувальники (за її словами, близько 300 людей) були дуже наполегливими - проривалися до приміщення. "Це вплинуло, і керівники фракцій вирішили одноголосно, і голова облради підтримав, поставили на голосування це рішення скасувати", - додала вона.

Йдеться про рішення щодо скасування рішення облради від 7 червня 2012 року №609 про надання згоди ДП "НАК Надра України" "Житомирбудрозвідка" стосовно отримання спеціального дозволу на користування надрами.

За таке рішення проголосував 81 депутат зі 101 присутнього.

Водночас біля будівлі облради відбувався мітинг місцевих жителів і представників опозиції проти дозволу щодо титанових руд. На сайті облміліції повідомляється, що загалом акція зібрала близько 150 людей.

"Близько 11.20 один із депутатів запросив до сесійної зали мітингувальників, що призвело до виникнення штовханини і тисняви, внаслідок чого було пошкоджено скло на вхідних дверях", - йдеться в повідомленні.

У міліції зазначають, що правоохоронці "забезпечили пропускний режим до приміщення облради та не допустили масових порушень громадського порядку".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1 030 осіб та 90 од. спецтехніки - Генштаб

Іран обмежує доступ до інтернету на тлі масових антиурядових протестів у Тегерані та регіонах - ЗМІ

"Укрзалізниця": Через пошкодження контактної мережі на Київщині рух деяких поїздів здійснюється із затримками

ДТЕК: світло повернули для понад 30 тис. родин на Київщині

Мер: в столиці постраждали 19 людей, серед них 5 медиків

Рух поїздів "червоної" лінії метро курсує зі змінами через складну енергетичну ситуацію – КМДА

У частині районів Києва через обстріли виникли перебої з опаленням та гарячою водою – КМДА

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

США розглядає можливість виплат у 10–100 тис. доларів жителям Гренландії в межах обговорення потенційного "придбання" острова

Через масовану ракетну атаку ворога в столиці виникли перебої з водопостачанням – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА