Інтерфакс-Україна
16:03 15.04.2013

Школяра засудили за "телефонний тероризм" у Дніпропетровській області

1 хв читати

За повідомлення про неправдиве замінування машини районний суд Дніпропетровська засудив 17-річного школяра до двох років позбавлення волі із випробувальним терміном один рік.

"Наприкінці березня невідомий зателефонував жительці Дніпропетровська і повідомив про мінування її автомобіля. Правоохоронці встановили та затримали 17-річного учня 11 класу Маломихайлівської середньої школи. Він визнав свою причетність до скоєного і пояснив, що зателефонував на випадковий номер для розваги, не маючи жодних намірів терористичного характеру", - йдеться в повідомленні прес-групи Служби безпеки України в понеділок.

Суд визнав школяра винним у скоєнні злочину за ч.1 ст. 259 ("Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності") Кримінального кодексу України, йому призначено покарання у вигляді двох років позбавлення волі з випробувальним терміном один рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УПЦ (МП) подала апеляцію на відмову у застосуванні заходів забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ затримала громадянина РФ, який під виглядом добровольця вступив до Сил оборони і почав шпигувати для ФСБ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

БЕБ викрило контрабанду ювелірних виробів та годинників через провідників поїзду Варшава-Київ

ГУР отримало від благодійників 18 безпілотних комплексів

Епопея з поставками "Томагавків" може зайняти щонайменше кілька місяців - голова делегації Ради у ПА НАТО

Повітряні сили: збито 88 зі 152 БпЛА, зафіксовано влучання 52 безпілотників на 10 локаціях

Понад 3% підручників досі не доставлені до шкіл - дашборд

Порошенко передав у війська 25 комплексів "Ай-Петрі"

Пошкодження складу LPP в ІП Sparrow суттєво не вплинуло на діяльність компанії в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА