10:20 26.04.2013

Тимошенко не дає відповіді стосовно участі у відеоконференції з допиту свідка в справі Щербаня - ДПтС

2 хв читати

Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) ще не отримувала від екс-прем'єра Юлії Тимошенко заяв про готовність вирішити питання подальшого перебування в лікарні, а також про згоду чи незгоду брати участь у судовому засіданні шляхом відеоконференції.

Як повідомляє прес-служба ДПтС у п'ятницю, Ю.Тимошенко раніше ознайомили з повідомленням суду щодо запланованого на 26 квітня допиту одного зі свідків у кримінальній справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

У прес-службі зазначили, що засуджена не висловлювала своєї позиції із цього приводу. Під час спілкування з керівництвом колонії Ю.Тимошенко, як і раніше, не дає однозначної відповіді на жодне з поставлених питань із цього приводу.

"Я вже не знаю, як її запитувати та як їй пояснювати, що ми готові у будь-який момент забезпечити її право на участь у судовому засіданні, як мінімум у двох варіантах – відеоконференція або етапування за умови дотримання всіх вимог законодавства та наявності її волі без звинувачень нас у подальшому", - сказав начальник Качанівської колонії Ігор Колпащиков.

Він додав, що продовжує спроби отримати відповідь від Ю.Тимошенко.

При цьому, за словами І.Колпащикова, всі необхідні засоби для етапування (конвой, міліція, ДАІ), як завжди, мобілізовані та перебувають в очікуванні на рішення Ю.Тимошенко.

Як повідомлялося, допит свідка у справі про вбивство Є.Щербаня Петра Кириченка перенесено на прохання захисту Ю.Тимошенко на 26 квітня.

Ю.Тимошенко жодного разу не була присутньою на допитах свідків у цій справі і не брала участі в них у режимі відеоконференції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА