Інтерфакс-Україна
15:07 26.04.2013

Міліція встановлює обставини зникнення пам'ятного знака УПА в Харкові

1 хв читати

Міліція встановлює обставини зникнення пам'ятного знака УПА в Молодіжному парку Харкова, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області.

"26 квітня близько 8.00 працівники міліції Київського райвідділу Харкова виявили зникнення пам'ятного знака, що був встановлений у парку "Молодіжному" на вул. Пушкінській. На місці події працювала оперативно-слідча група на чолі з керівництвом райвідділу. Працівники міліції вилучили речові докази. Цей факт внесено до Журналу єдиного обліку правопорушень та інших подій. Правоохоронці вивчають усі обставини події", - йдеться в повідомленні відділу зв'язків із громадськістю.

Як повідомлялося, раніше очевидці повідомили про знесення пам'ятного знака УПА в Молодіжному парку Харкова. "Пам'ятного знака немає. Таке відчуття, що його знесли технікою", - сказали очевидці.

Пам'ятний знак УПА в Харкові встановила в Молодіжному парку Харківська облорганізація Народного руху України в 1992 році з дозволу Харківської міськради. 20 грудня 2006 року знак знесли членами Євразійського союзу молоді, але незабаром його відновили.

Пізніше представники лівих політичних партій неодноразово вимагали від міської влади знести пам'ятний знак УПА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

Субота буде трохи теплішою за п'ятницю, дощі будуть невеликими та пройдуть лише на сході та заході України

Росіяни повідомляють про атаку безпілотниками на комплекс "Газпрому" у місті Салават, завод горить

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА