Інтерфакс-Україна
09:55 30.04.2013

Колишні журналісти ТВі хочуть створити новий незалежний інтернет-проект

1 хв читати

Журналісти, які звільнилися через конфлікт з новим керівництвом телеканалу ТВі, мають намір створити свій інтернет-проект, повідомив колишній журналіст каналу Мустафа Найєм.

"Ми з нашими колегами, які вийшли з телеканалу ТВі, зокрема з тими, які раніше працювали на інших каналах, будемо робити новий проект", - сказав він в ефірі "Свободи слова" на ICTV, повідомляє інтернет-видання "Українська правда".

За його словами, цей проект буде "дійсно прозорим, тому що там не буде олігархів, це буде інтернет-проект, в якому ми будемо самі робити свою роботу".

М.Найєм додав, що журналісти обов'язково про це скажуть в Інтернеті.

Як повідомлялося, 29 квітня ввечері 31 журналіст телеканалу ТВі, які оголосили страйк 23 квітня, підписали заяву про звільнення.

Нове керівництво телеканалу готове відновити на посаді цих співробітників у разі їхнього бажання, заявив призначений минулого тижня генеральний директор каналу Артем Шевченко.

ОСТАННЄ

Качка: Україна готова вжити подальших законодавчих заходів для забезпечення відповідності стандартам ЄС

СБУ повідомила про підозру п’ятьом російським генералам за обстріли правобережжя Херсонщини

Генпрокурор: Найближчими днями Гусакову заочно оголосять підозру

СБУ затримала агента ФСБ, який створив мережу схронів з вибухівкою для терактів на Дніпропетровщині

Українська делегація прибула до Туреччини, розпочала зустрічі з турецькою стороною в Анкарі, ввечері у Стамбулі пройде зустріч з РФ - джерело

Ситуація з законом по НАБУ/САП може негативно повпливати на подальші кроки щодо членства в ЄС - директор фонду "Відродження"

Голова АРМА стосовно закону про НАБУ/САП: Держава здійснила вірні кроки, в країні наводиться лад

Ворог наніс удар по енергетичній інфраструктурі "Укрзалізниці" у Сумській та Полтавській областях

Галузевий держархів УІНП необхідно передати до сфери управління Укрдержархіву - Хромов

Заходи з боротьби та моніторингу сарани проводяться уже в чотирьох областях України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА