Інтерфакс-Україна
16:04 13.05.2013

Новi тролейбуси в Кременчуцi закупили з порушенням тендерних процедур - прокуратура

1 хв читати

У Кременчуцi (Полтавська обл.) 13 нових тролейбусiв закупили з порушенням тендерних процедур, тому угода щодо їхньої закупiвлi пiдлягає скасуванню, повiдомили в прокуратурi Полтавської областi в понедiлок.

За даними прес-служби облпрокуратури, перевiрка встановила, що жодна пропозицiя учасникiв тендера не вiдповiдала вимогам замовника, яким виступило КП "Кременчуцьке тролейбусне управлiння".

"У результатi вивчення матерiалiв конкурсу було встановлено, що жодна з пропозицiй кандидатiв не вiдповiдала вимогам документацiї конкурсних торгiв. Конкурсний комiтет КП "Кременчуцьке тролейбусне управлiння" порушило вимоги ч.6 п.1 ст. 30 закону України "Про проведення державних закупiвель", згiдно з якими пропозицiї конкурсних торгiв учасника, якi не вiдповiдають вимогам конкурсної документацiї, необхiдно вiдхилити, а торги пiдлягають скасуванню", - зазначено в повiдомленнi.

Також у прокуратурi зазначають, що тролейбуси, якi надiйшли в Кременчук , не вiдповiдають умовам конкурсу: iдентифiкацiйнi номери кузовiв на тролейбусах замiнялися, сертифiкати вiдповiдностi на 5 тролейбусiв виявилися недiйсними, а на 2 - вiдсутнi.

Матерiали прокурорської перевiрки були направленi до Кременчуцької прокуратури з нагляду за додержанням законiв у транспортнiй сферi для вжиття заходiв прокурорського реагування.

Як повiдомлялося, компанiя "КрАЗ Лiзинг", що входить до складу ПАТ "АвтоКрАЗ", виграла тендер на постачання тролейбусiв для Кременчука, вона запропонувала надати 13 тролейбусiв за 33 млн 999 тис 786 грн. Тендер проводило комунальне пiдприємство "Кременчуцьке тролейбусне управлiння".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА