Інтерфакс-Україна
14:39 18.05.2013

У Запоріжжі перекинулася маршрутка: один пасажир загинув, ще десятеро з травмами - в лікарні

1 хв читати

У Запоріжжі перекинулася маршрутка з пасажирами, одна людина загинула, десятьох госпіталізували з пораненнями різного ступеня тяжкості.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі УДАІ в Запорізькій області, маршрутне таксі з пасажирами перекинулося близько 13.00 на виїзді з Заводського району Запоріжжя.

"Обставини ДТП з’ясує слідство, але наразі вже відомо, що мікроавтобус, який рухався в бік Павло-Кічкаса, з невідомих причин наїхав колесом на високий бордюрний камінь і перекинувся на бік. У результаті на місці події загинув 23-річний пасажир", - розповів агентству начальник сектора УДАІ в Запорізькій області Андрій Топчій.

Він також зазначив, що ще десятьох пасажирів маршрутки відправили каретами швидкої допомоги до місцевих лікарень. Стан їхнього здоров'я лікарі поки що не коментують, зазначаючи, що всі вони дістали травм різних ступенів тяжкості.

На місці події працює слідча група Державтоінспекції, інші правоохоронні органи, швидка допомога.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ще EUR100 млн кредиту на підтримку ВПО

Організовуються додаткові логістичні шляхи до Покровська та Мирнограда - УВ "Схід"

Сі провів телефонну розмову з Трампом

"ДТЕК" за тиждень відновив електрозабезпечення майже 800 тис. абонентів у трьох областях

Свириденко разом із депутатами фракції більшості узгодить кандидатури на посади міністрів юстиції і енергетики – Зеленський

Уряд готує рішення, щоб здешевити природний газ для потреб когенераційних установок - Зеленський

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

Каллас скликає позачергове неформальне засідання Ради ЄС з питань закордонних справ через ситуацію з "мирним планом" для України

Мерц: Спільний мирний план покликаний започаткувати процес, для цього Росія повинна сісти за стіл переговорів

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення від 0,5 до 2,5 черг проти 0,5-3 черг у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА