17:25 21.05.2013

Держлiкслужба зупинила дiяльнiсть ексклюзивного представника Heel в Українi за пiдозрою у фальсифiкатi

2 хв читати

Державна служба України з лiкарських засобiв (Держлiкслужба) зупинила дiяльнiсть ТОВ "Торговий Дiм "Каскад-Медiкал", ексклюзивного представника фармкомпанiї Heel (Нiмеччина), за пiдозрою у фальсифiкацiї лiкiв.

Як повiдомляється на сайтi вiдомства, пiдставою такого рiшення стало виявлення на територiї ТОВ "Торговий Дiм "Каскад-Медiкал" нерозфасованих i незареєстрованих лiкарських засобiв з маркуванням нiмецькою та українською мовами. Водночас на упаковках не зазначенi номери серiй i термiни придатностi, вiдсутнi iнструкцiї.

Крiм того, на територiї цього пiдприємства було знайдено устаткування для пакування та нанесення маркування на лiкарськi засоби.

У Держлiкслужбi вiдзначають, що один з виявлених препаратiв - лiкарський засiб "Траумель С", входить до ТОП-20 за обсягами реалiзацiї в Українi в 2012 роцi.

У компанiї "Каскад-Медiкал" агентству "Iнтерфакс-Україна" вiдмовилися прокоментувати ситуацiю.

Як повiдомлялося, 14 травня правоохоронцi та працiвники Держлiкслужби повiдомили про виявлення у Васильковi (Київська обл.) виробництва фальсифiкованих медичних препаратiв з маркуванням компанiї "Бiологiше Хайльмiттель Хеель ГмбХ" (Нiмеччина). Кiлькiсть препаратiв, виявлених пiд час перевiрки, становить 3,9 млн упаковок вартiстю близько 300 млн грн.

Фармацевтична компанiя "Бiологише Хайльмiттель Хеель ГмбХ" (Biologische Heilmittel Heel GmbH) - найбiльший у свiтi виробник комплексних бiологiчних препаратiв. Заснована в 1936 роцi як компанiя для виробництва гомеопатичних лiкiв, отримала назву Нееl.

ТОВ "Каскад-Медiкал" - ексклюзивний представник HEEL в Українi. ТОВ "Каскад-Медiкал" займається впровадженням наукового медичного напряму - гомотоксикологiї, що отримав визнання вчених усього свiту. ТОВ "Каскад-Медiкал" органiзовує клiнiчнi дослiдження на базах провiдних кафедр i клiнiк України, видає наукову лiтературу, присвячену питанням гомотоксикологiї та антигомотоксичної терапiї, органiзовує для лiкарiв рiзних спецiальностей семiнари i симпозiуми.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Колишній іспанський король на тлі корупційного скандалу вирішив покинути країну

Глава "Нафтогазу" Коболєв змінив постачальника газу

Харківська ОДА вимагає від поліції посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень

На території психоневрологічного інтернату в Закарпатській області сталася пожежа, без постраждалих

Кравчук на зустрічі з членами делегації України в ТКГ говорив про необхідність бути більш активними й посилити інформаційну складову

Байден на два тижні переніс оголошення свого кандидата у віце-президенти

На Харківщині медики, котрі перехворіли на COVID-19, почнуть отримувати виплати з облбюджету найближчим часом

У СБУ пояснили кадри з різними заручницями, захопленими терористом в бізнес-центрі "Леонардо" в Києві

"Наркоплантатор" на Івано-Франківщині стріляв у поліцейських, які прийшли до нього з обшуком, і погрожував їм гранатою

Суд продовжив на 3 роки режим спецуправління в феросплавному холдингу Georgian Manganese

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА