Інтерфакс-Україна
17:30 27.05.2013

Міндоходів України нарахувало 77 гривневих мільйонерів в АРК

1 хв читати

За підсумками минулої кампанії декларування доходів 77 представників АРК відобразили у своїх деклараціях понад 1 млн грн.

Як повідомив відділ зв'язків зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Міністерства доходів і зборів України в автономії, мільйонери є майже в усіх регіонах Криму. При цьому лідерами з отримання високих доходів є Сімферополь і Ялта.

"У зв'язку з отриманням спадщини та подарунків мільйонерами стали 28 жителів півострова, а 22 особи - в результаті продажу рухомого та нерухомого майна. Третю позицію в рейтингу займають доходи, отримані від двох і більше податкових агентів. Понад 1 млн грн від кількох податкових агентів торік отримали 19 кримчан. Два кримські мільйонери заробили свої статки за межами України, один став багатим завдяки лотереї", - уточнили в кримському главку Міндоходів України.

За інформацією кримської податкової служби, кількість офіційних кримських мільйонерів у 2012 році становила 51 особу. Згідно з поданими деклараціями, доходи зазначеної категорії громадян сягнули понад 116 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

СБУ затримала в Рівненській області навідника, який готував удари окупантів по аеродромах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА