В Одесі через нічний ураган скасували заходи з нагоди Дня захисту дітей і заборонили купатися в морі
Одеська міськрада скасувала всі міські заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у зв'язку з ураганом, який стався в Одесі напередодні.
Крім того, як повідомив департамент інформації та зв'язків із громадськістю Одеської міськради, міська СЕС ухвалила постанову про заборону водокористування на пляжах міста через наслідки стихії.
У понеділок фахівці санепідемслужби здійснять лабораторний контроль заборів води. В разі нормальних результатів аналізів заборону буде скасовано.
Крім того, міська влада просить одеситів і гостей міста бути надзвичайно уважними, виходячи на вулицю.
"Необхідно обходити обірвані дроти, старі дерева тощо. Автолюбителям рекомендується обмежити поїздки та паркувати машини в безпечних місцях", - наголосили в міськраді.