Інтерфакс-Україна
12:00 11.06.2013

Банківський клерк, заснувши на робочому місці, випадково переказав на рахунок клієнта понад 220 млн євро

1 хв читати

Співробітник німецького банку заснув на робочому місці й випадково переказав на рахунок клієнта 222 млн євро, йдеться в постанові суду з трудових питань землі Гессен у центрі ФРН.

У документі зазначається, що банківський клерк мав переказати на рахунок клієнта-пенсіонера лише 62,40 євро.

Чоловік задрімав, не прибравши до рук із клавіатури, й випадково натиснув кілька разів на цифру 2.

У результаті він сформував платіжний документ на суму 222 млн євро.

При цьому пізніше його колега затвердив операцію про переказ коштів. Помилку незабаром помітив інший співробітник банку, повідомляється в постанові суду.

Менеджера, який схвалив грошовий переказ, звільнили. Проте він подав позов до суду Гессену, який зрештою постановив, що його мають поновити на робочому місці.

Про долю банківського співробітника, котрий помилково сформував документ на суму 222 млн євро, не повідомляється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: Збільшуємо тиск на окупантів, протидіємо спробам противника просунутися вперед

Через ворожу атаку по центральному ринку Сум вогнем знищено десять кіосків

"Азов" повідомив про зачищення від ворога Золотого Колодязя та шести сіл і знищення 271 окупанта – заява

Суд відмовився задовольнити клопотання про взяття під варту і відсторонення від посади керівника апарату КМДА Загуменного

Усі осередки горіння у Сумах ліквідовано, обійшлося без постраждалих

Сили оборони України відкинули ворога від Золотого Колодязя, звільнено 31 кв км

Уряд України підтримав законопроєкт про відтермінування відкриття декларацій військовослужбовців

Трамп про зустріч з Путіним: Думаю, що все пройде дуже добре, а якщо ні, я швидко повернуся додому

4,3 млрд грн сьогодні спрямовано бригадам, чиї батальйони діють на лінії бойового зіткнення – Шмигаль

Ексдержуповноважена АМКУ Артеменко з офісу реформ Кабміна стала заступницею глави Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА