Низку авіарейсів Київ-Париж на 11-12 червня скасовано у зв'язку зі страйком французьких авіаторів
Низку авіарейсів до/з міжнародного аеропорту "Бориспіль" до Парижа скасовано у зв'язку зі страйком французьких авіаторів, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі аеропорту.
Згідно з даними онлайн-табло аеропорту, на 11 червня скасовано виліт рейсу до Парижа, запланований на 12:30, і на приліт із Парижа - на 11:40.
Водночас літак, що виконує рейс із Києва до Парижа, запланований на 9:40, вилетів за маршрутом призначення. Також заплановано рейс до Парижа на 17:45, із Парижа - на 16:50, проте даних про те, чи буде їх виконано, поки що немає.
На 12 червня скасовано рейс із Парижа, запланований на 16:50, і до Парижа - на 17:45.
Як повідомлялося, у зв'язку зі страйком французьких авіаторів у вівторок у всій Франції анульовано близько 1,8 тис. авіарейсів.
У вівторок у Франції розпочався триденний страйк працівників сфери цивільної авіації. Напередодні з проханням до авіакомпаній Франції скоротити кількість рейсів на ці три дні на 50% звернулося місцеве управління цивільної авіації.
Організатори страйку хочуть висловити протест проти планів Єврокомісії щодо лібералізації сфери цивільної авіації.