Інтерфакс-Україна
16:12 13.06.2013

WebMoney просить користувачів не панікувати

1 хв читати

Компанія WebMoney просить користувачів не панікувати й обіцяє всі питання вирішити найближчим часом.

Таке звернення розміщено на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Facebook.

"Ми працюємо для Вас і робимо усе можливе та неможливе для того, щоб усі питання було вирішено в найближчому майбутньому. Дуже просимо Вас не панікувати, ми з вами в одному човні, і запевняємо, що цей човен міцний і зроблений на совість", - зазначено в повідомленні.

13 червня протягом дня користувачі системи на офіційній сторінці в Facebook скаржилися, що не можуть здійснити виведення коштів на платіжні картки, здійснювати різні платежі, а також ділилися способами виведення коштів на картки і просили компанію озвучити долю їхніх платежів.

Як повідомлялося, представники Податкової служби України 11 червня провели обшук у київському офісі компанії зі здійснення електронних платежів WebMoney.

Деякі ЗМІ опублікували інформацію про те, що обшук також проводився за місцем проживання деяких топ-менеджерів компанії.

Міністерство доходів і зборів добилося блокування на пов'язаних із WebMoney рахунках 60 млн грн у зв'язку зі значними порушеннями в роботі ТОВ "WebMoney Transfer" на території України.

ОСТАННЄ

РФ атакувала дронами енергетичну інфраструктуру Одещини напередодні Нового року — ОВА

До 8,6 тис. грн підвищилася мінімальна зарплата в Україні із 1 січня

Зеленський призначив Олексія Семенюка головою НКЦПФР - указ

Зеленський: підписи під слабкими угодами тільки підживлюють війну, мій підпис стоятиме під сильною угодою

Зеленський: Ми хочемо закінчення війни, але не закінчення України

У 2026 році можливо зупинити Росію, санкції кусають її, але спрацює тільки мертва хватка – Зеленський

КОЛЕКТИВ АГЕНТСТВА "ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА" ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕДПЛАТНИКІВ, ЧИТАЧІВ І КОЛЕГ ІЗ НОВИМ 2026 РОКОМ!

Новий рік у нас буде попри все, бо ми українці, і в нас буде келих шампанського – Зеленський

Зеленський: Україна – єдиний щит, який зараз відділяє комфортне європейське життя від "русского мира"

Мирна угода готова на 90%, лишається 10%, і це значно більше ніж просто цифри – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА