Інтерфакс-Україна
10:44 14.06.2013

Ветслужби України посилили контроль за якістю молочної продукції, що постачається до РФ

1 хв читати
Ветслужби України посилили контроль за якістю молочної продукції, що постачається до РФ

Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України посилила контроль за якістю молочної продукції, що постачається до Російської Федерації, після повідомлень про виявлення в партії двох вітчизняних виробників антибіотиків.

Водночас, як наголошується в прес-релізі Держветфітослужби, українське відомство офіційних повідомлень про виявлення антибіотиків у сирах з України від російських колег не отримувало.

Служба наголошує, що кожна партія молочної продукції, яка відправлялася і відправляється на експорт, ще в Україні проходить розширений лабораторний контроль, зокрема й на антибіотики.

Раніше Федеральна служба з ветеринарного та фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) запровадила посилений контроль щодо продукції українських ТОВ "Гадячсир" (Полтавська обл.) та ПП КФ "Прометей" (Славутський маслоробний комбінат) (Київська обл.) у зв'язку з виявленням у партіях сирів цих виробників антибіотиків: тетрацикліну й окситетрацикліну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА