14:41 19.06.2013

Підозрюваного у викраденні черниць заарештовано - ЗМІ

2 хв читати

У Києві заарештовано підозрюваного у викраденні двох черниць - настоятельки Свято-Покровського монастиря Калісферії (Тетяни Шамайло) та її помічниці Катерини - брата екс-нардепа Юрія Бута, Сергія Бута.

Як повідомляє KP.UA у вівторок, С.Бута взято під варту - відправлено до Лук'янівського СІЗО.

"Черниці зникли увечері 14 червня, а 17 червня знайшлися - повернулися самі в монастир Сказали, що їх викрали: тримали в підвалі і вимагали якісь гроші. Про гроші йдеться, оскільки настоятельку могли випадково втягнути в аферу з продажем автомобілів Нібито одна з жінок, близька до духовенства, збирала з людей гроші, а потім зникла з 160-ма мільйонами гривень Кредиторам вона сказала, що всі гроші віддала настоятельці, - йдеться в повідомленні.

Водночас "ТСН" повідомляє про зв'язки С.Бута з архієпископом Олександром, до якого пішли черниці в день зникнення.

"Архієпископ Олександр (Драбинко) поки що проходить у справі, як свідок ... Дружина С.Бута повідомила кореспонденту "ТСН", що Бут і Драбинко дружили. Крім того, як стало відомо з джерел, низка компаній Бута і Драбинка зареєстровані за однією адресою в центрі Києва", - йдеться в повідомленні "ТСН".

У столичному главку міліції агентству "Інтерфакс-Україна" не підтвердили інформації про арешт підозрюваного у викраденні черниць.

Як повідомлялося, 17 червня в Києві знайшлися зниклі 14 червня черниці. Агентству "Інтерфакс-Україна" вдалося лише підтвердити цю інформацію, проте подробиць інциденту ні в міліції, ні в прес-службі Української православної церкви (Московського патріархату) дізнатися не вдалося.

Настоятелька з помічницею в п'ятницю ввечері вирушила до лаври після дзвінка секретаря митрополита - архієпископа Олександра Драбинка. З території Лаври сестри не виходили. У міліцейському орієнтуванні час зникнення датується чвертю на дванадцяту ночі. На наступний ранок настоятельку і її помічницю оголосили в розшук", - пише KP.UA.

За даними видання, в міліції розглядали версію, що черниць викрали через борги шахрайки, яка видавала себе за послушницю монастиря.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА