Інтерфакс-Україна
12:03 09.07.2013

ДАІ обмежила рух вантажних автомобілів у Києві

2 хв читати
ДАІ обмежила рух вантажних автомобілів у Києві

Державтоінспекція попереджає водіїв про обмеження в'їзду вантажного транспорту до Києва.

Згідно з розпорядженням ДАІ, поширеним прес-службою УДАІ Києва у вівторок, буде обмежено в'їзд вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 4,5 тонни в межі міста Києва з 7.00 до 20.00, передбачивши можливість в'їзду автомобілів, які здійснюють перевезення вантажів у міжнародному сполученні, з 10.00 до 17.00 у разі наявності у водіїв міжнародної автомобільної накладної "CMR" або книжки міжнародних дорожніх перевезень (МДП) та обладнання автопоїздів знаком TIR.

Рух транзитних вантажних автомобілів територією міста Києва дозволено з 20.00 до 7.00 лише на проспекті М. Бажана, Південному мостовому переходу через р. Дніпро, Столичному шосе, вул. Академіка Заболотного, площі Одеській, Великій Кільцевій дорозі, просп. Академіка Палладіна, вул. Міській, Гостомельському шосе, Новій дорозі, просп. Мінському, площі Т.Шевченка, вул. Полярній, вул. Богатирській, площі Тульській, проспекту Московському, проспекту Генерала Ватутіна, площі Керченській, вул. Братиславській, просп. Броварському.

ДАІ обмежила в'їзд до центральної частини міста Києва в межах Повітрофлотського шляхопроводу - вул. В'ячеслава Чорновола - вул. Глибочицької - вул. Верхній (Нижній) Вал - вул. Набережно-Хрещатицької - Набережного шосе - бульв. Дружби народів - площі Московської - просп. Червонозоряного - просп. Повітрофлотського - Повітрофлотського шляхопроводу вантажних автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 4,5 тонни, а також тракторів, самохідних машин і механізмів (крім оперативних і спеціальних транспортних засобів).

Державтоінспекція рекомендує водіям таких вантажівок зупинятися на автостоянках або спеціальних майданчиках на під'їздах до Києва, а рух продовжити після 20.00 до 7.00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив одноразову допомогу 50 тис. грн дітям, які повертаються з окупації або депортації - Мінсоцполітики

США та Китай проведуть зустріч у Лондоні щодо торговельної угоди — Трамп

В бельгійському Хаасроде подвійне вбивство українських мати та доньки, місце злочину підпалили. Розпочато розслідування

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

Сили оборони з початку доби відбили 164 ворожі атаки - Генштаб

У Чернігові завершили аварійно-рятувальні роботи, з-під завалів дістали тіла двох загиблих – ДСНС

Війська РФ окупували 2 села Сумського району – DeepState

З тимчасово окупованих територій повернули ще двох українських підлітків – Єрмак

Загиблий внаслідок вибуху автівки на Одещині був співробітником Березівського РТЦК – Суспільне

Через наслідки атаки на метрополітен Києва АЗС надають знижки на пальне – КМВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА