12:49 12.07.2013

Уряд вирішив створити в Україні мережу лабораторій з визначення наявності ГМО - Мінагропрод

1 хв читати

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення створити мережу випробувальних лабораторій із визначення вмісту в продукції генетично модифікованих організмів (ГМО).

Як повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України, Кабінет Міністрів уже ухвалив відповідну постанову.

"У таких установах можна буде визначити, чи є генетично модифіковані організми у зерні, насінні, плодоовочевій і харчовій продукції, лікарських і ветеринарних препаратах", - йдеться в повідомленні.

Передбачається створення таких лабораторій на базі і державних, і приватних установ.

Мінагропрод вважає, що створення мережі лабораторій сприятиме контролю над обігом ГМО та продукції, що отримана з їх використанням.

Міністерство зазначає, що нині Державна інспекція сільського господарства на базі лабораторій в Автономній Республіці Крим, Вінницькій, Запорізькій, Харківській, Тернопільській, Полтавській областях і Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції створили мережу випробувальних лабораторій з визначення кількісно-якісного вмісту генетично модифікованих організмів у зерні та продуктах його переробки.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА