Інтерфакс-Україна
16:59 20.08.2013

Британські спецслужби домоглися знищення жорстких дисків з інформацією від Сноудена, які мала "Гардіан"

1 хв читати

Співробітники Головного управління урядового зв'язку Великобританії змусили журналіста газети "Гардіан" знищити жорсткі диски з інформацією від Едварда Сноудена, повідомляє видання у вівторок.

"Два експерти з Головного управління урядового зв'язку спостерігали за знищенням жорстких дисків у підвалі редакції "Гардіан"для того, щоб переконатися в тому, що нічого в цій купі металу вже не становитиме інтересу", - пише газета.

За даними "Гардіан", співробітники британських спецслужб протягом двох місяців домагалися від журналіста або видачі, або знищення дисків. Вони погрожували судом і навіть закриттям газети з допомогою юридичних санкцій.

ОСТАННЄ

У РФ хочуть зобов’язати кіберфахівців ідентифікуватися та підпорядкувати їх ФСБ - СЗР

Поблизу Костянтинівки підрозділ "Фенікс" знищив російський "Град", два танки та близько 50 окупантів

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА