Інтерфакс-Україна
13:31 16.10.2013

Опаленням забезпечено 100% об'єктів в Україні

1 хв читати
Опаленням забезпечено 100% об'єктів в Україні

За станом на 7:30 16 жовтня до централізованого теплопостачання в Україні підключено 100% закладів соціальної сфери та об'єктів житлового фонду, повідомило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) з посиланням на дані оперативно-диспетчерської служби міністерства.

За даними Мінрегіону, загалом у країні опалювальний сезон 2013-2014 рр. забезпечують 24681 тис. котелень, що подають тепло до 174,591 тис. житлових будинків, 13 859 тис. дошкільних закладів, 19 362 тис. шкіл та 6481 тис. лікарень.

За даними Мінрегіону, під час підготовки до опалювального сезону – 2013-2014 рр., зокрема, у рамках заходів з енергоефективності та енергозбереження, реконструйовано 667 котелень.

Також, з метою забезпечення планового початку і штатного проходження опалювального сезону 2013-2014 рр. Мінрегіон створив 17 оперативних бригад, що займаються перевіркою об'єктів теплопостачання в регіонах України

Глава Мінрегіону Геннадій Темник просить громадян у разі виявлення проблем із теплопостачанням звертатися до оперативно-диспетчерської служби міністерства за тел. (044) 207-18-04 або за телефонами оперативно-диспетчерських служб у регіонах України, на веб-сайті Мінрегіону за адресою: http://minregion.gov.ua/Informatsiya-pro-stan-prokhodzhennya-opalyuvalnogo-periodu/.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В країнах НАТО зростає розуміння, що запобігання вступу України до НАТО є не метою Путіна, а інструментом її досягнення – Єрмак

В ЄБА закликають до дискусії щодо проблемних питань бронювання від мобілізації

У Харкові і Запоріжжі зафіксовані влучання БПЛА по будівлі ТЦК і прилеглим територіям, є поранені – Сухопутні війська

Зеленський розраховує на виконання партнерами усіх домовленостей щодо захисту України

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

Данський фонд інвестує $5 млн в українську оборонну промисловість – Кабмін

Лідери БРІКС застерігають проти заходів, що підривають світову торгівлю

Наступний саміт БРІКС пройде в Індії

Мінрозвитку побудує житловий квартал для маріупольців у Білій Церкві

Окупанти атакують Запоріжжя дронами, поранені 10 жителів – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА