Інтерфакс-Україна
14:34 16.10.2013

Янукович вимагає від Кабміну відродити судноплавство на Дніпрі

1 хв читати
Янукович вимагає від Кабміну відродити судноплавство на Дніпрі

Президент України Віктор Янукович вимагає від уряду розробити програму відновлення судноплавства на Дніпрі для розвитку сільськогосподарського виробництва.

"Товаровиробники дедалі більше, дедалі голосніше говорять про те, що нам треба відновлювати судноплавство на Дніпрі. З економічної точки зору це дуже вигідно. Сам Бог нам створив такі умови, і якщо ми їх не використовуємо, то це буде неправильно. Тому, Миколо Яновичу (прем'єр -міністр України Микола Азаров - ІФ), треба включати цю програму", - сказав В.Янукович під час засідання Ради регіонів у Борисполі Київської області, повідомляє прес-служба глави держави в середу.

Він зазначив, що в Раді регіонів беруть участь представники бізнесу, які готові вкладати кошти в розчистку русла Дніпра.

За словами глави держави, для розвитку економіки важливо не лише зібрати великий урожай, але і забезпечити його зберігання і транспортування.

На думку В.Януковича, використання Дніпра для перевезення сільськогосподарської продукції сприятиме розвитку агропромислового комплексу загалом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада схвалила продовження до 6 серпня воєнного стану та загальної мобілізації - нардеп

СБУ одночасно затримала 9 агентів ФСБ на підготовці терактів у центральних та східних регіонах України, вилучено понад 30 кг вибухівки

Пастор Бернс погоджується з тим, що Росія має бути притягнута до відповідальності за воєнні злочини

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

Буданов: Роботу регіональних консультаційних центрів КШ остаточно врегулювано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА